O MARCE

Murrami to polska marka ekskluzywnych produktów dekoracyjnych na ściany zewnętrzne i wewnętrzne. Produkowane są z poszanowaniem środowiska w oparciu o składniki naturalne. Wyróżniają się jakością i wydajnością, co potwierdzają badania laboratoryjne i zadowoleni klienci.
 
Natryskowe tynki granitowe i kwarcowe Murrami to długowieczność, brak płowienia pod wpływem słońca oraz wyjątkowy wybór kolorów, który pozwala zaspokoić zróżnicowane potrzeby estetyczne. Nasze tynki wybierane są przez klientów poszukujących produktu premium w najlepszym stosunku ceny do jakości. Ponadto, dzięki metodzie natryskowej, ich aplikacja jest łatwiejsza i znacznie szybsza od tradycyjnej. Pozwala to zaoszczędzić czas i środki.
Paleta produktów do wnętrz to wyjątkowe masy i farby dekoracyjne, tapety natryskowe i gładzie. Naszą ofertę uzupełniają grunty i impregnaty obecne na rynkach europejskich od 2001 roku. W oparciu o wieloletnie doświadczenie zapewniamy też najwyższej klasy systemy natryskowe.
 
MURRAMI to nie tylko unikalne, ekskluzywne produkty, które wpisują się w najlepsze rozwiązania projektowe, ale też serwis na najwyższym poziomie. Współpracujący z nami wykonawcy są gruntownie przeszkoleni, dzięki czemu swoim klientom oferują usługi przekładające się na wyjątkowe efekty wizualne. Do dyspozycji partnerów jest nasz dział serwisowo–szkoleniowy. W razie potrzeb przyjeżdżamy na budowy, konsultujemy, pomagamy - tak by efekt końcowy był po prostu idealny.